Sen, to najlepszy lek na wiele dolegliwości. Jednak, aby zapewnić sobie wypoczynek z prawdziwego zdarzenia, nie wystarczy tylko wygodne łóżko. Równie ważnym elementem jest w tym przypadku pościel dwustronna z odpowiednim wkładem. Najlepiej, aby była wykonana z naturalnych materiałów, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza. Zapobiega to poceniu się w czasie snu. Dodatkowo pościel z naturalnych materiałów, jak np. bawełna nie podrażnia delikatnej skóry, szczególnie u dzieci. Pościel z bawełny nie sprawia także trudności, jeżeli chodzi o jej pranie i konserwacje. Bez trudu zadbamy o taki wyrób przy użyciu domowej pralki i ogólnodostępnych środków piorących. Pościele Ewox, to polskie wyroby najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Firma ta od 20 lat zajmuje się produkcją tego typu wyrobów. 

Dwa w jednym, czyli bezpieczna pościel dwustronna

Pościel, to także element dekoracyjny sypialni. Jeżeli lubisz często zmieniać wystrój, zwróć uwagę na bawełniane pościele dwustronne. Są one dostępne w pełnej gamie rozmiarów, począwszy od 140x200, poprzez 160x200 aż po bardzo duże pościele 200x220. Dzięki temu bez trudu dobierzesz idealną pościel dwustronną na każdy rodzaj łóżka. Bogactwo wzorów i kolorów sprawi, że taką pościel dopasujesz np. do koloru zasłon czy dywanu. W zależności od humoru możesz zmieniać strony pościeli. Taka pościel może także okazać się świetnym ratunkiem, gdy przed samą wizytą gości, pies skoczył na łóżko tuż po spacerze. Odwróć pościel na czystą stronę, a po wizycie gości spokojnie ją zmień. Do produkcji bawełnianej pościeli dwustronnej używa się zwykle odpowiednich barwników co sprawia, że można ją bez obaw prać i prasować. Pościel nie traci kształtu i koloru, co sprawi, że posłuży Ci przez wiele lat. 

Dzieci będą zachwycone! 

Pościel dwustronna, to idealna propozycja dla dzieci. Jak wiadomo gust dziecięcy zmienia się, jak w kalejdoskopie. Dlatego taka pościel trafi w gusta najbardziej wybrednych małych konsumentów. Pościel dwustronna dla dzieci charakteryzuje się ogromnym bogactwem kolorów i grafik. Znajdą się na niej zarówno popularne małe zwierzęta, jak i szczeniaki, czy kocięta, jak również postacie z ulubionych bajek czy kreskówek, a także fantazyjne wzory geometryczne. Pościel dwustronna pozwala na wybór dowolnego wzoru, co może być szczególnie przydatne w przypadku problemów ze snem u dzieci. Z pewnością łatwiej zasnąć w towarzystwie ulubionych postaci z bajek czy kreskówek! Pościele są dostępne także w małych rozmiarach, czyli 140x200, co pozwala dopasować je do typowych modeli popularnych łóżek dziecięcych. Wysokiej jakości nie bawełna może być często prana i prasowana bez obawy o utratę koloru. W przypadku produktów dedykowanych dzieciom jest to szczególnie ważny parametr. Łóżko, to nie tylko miejsce snu, ale także wielu zabaw, a nawet spożywania posiłków. Pościel dwustronna idealne sprawdzi się do zadań specjalnych, jakie czekają ją bez wątpienia w dziecięcym pokoju. 

Możliwość personalizacji 

Jeżeli nie znajdziesz w ofercie EWOX niczego dla siebie, możesz zdecydować się na produkt personalizowany. Wówczas to Ty wybierasz grafikę! Może to być zdjęcie, grafika lub napis. Pościel dwustronna, to idealne pole do popisów graficzno-literackich! Będzie to nie tylko wyjątkowa pamiątka, ale także oryginalna dekoracja sypialni lub dziecięcego pokoju. Jeżeli masz własny materiał, także możemy go wykorzystać do uszycia Twojej wymarzonej pościeli. W zależności od ilości materiału stworzymy pościel w dowolnym rozmiarze