Zastanawiasz się jaką pościel wybrać dla dziecka, by zapewnić mu komfortowy i bezpieczny sen? Tania pościel premium to propozycja, którą musisz rozważyć.


Wybór odpowiedniej pościeli jest bardzo istotny. Dziecko przesypia w ciągu dnia znacznie więcej godzin niż dorosły. Jego komfort i głębokość snu wypływa nie tylko na zachowanie i samopoczucie w ciągu dnia, ale przede wszystkim na zdrowie i zdolność uczenia się.

Każdy rodzic chcąc zapewnić swojemu dziecku zdrowy rozwój nie może lekceważyć tak istotnej kwestii, jak wybór odpowiedniej pościeli do dziecięcego łóżeczka. Aby maluch się wysypiał, należy stworzyć mu jak najlepsze warunki.

Poznaj cechy, jakie powinna mieć idealna pościel do dziecięcego łóżeczka:

 

Wygoda

Idealna pościel dla dziecka powinna być miła w dotyku i wygodna. Maluszek otulony taką pościelą czuje się bezpiecznie, jak w łonie matki, co zapewnia mu spokojny i zdrowy sen.
Odpowiednio dobrana do wieku dziecka kołdra nie będzie krępować jego ruchów i zapewni mu komfort snu.


Higiena

Bardzo ważne jest, aby pościel do dziecięcego łóżeczka utrzymywać w czystości. Zapewnienie dziecku snu w higienicznych warunkach wpływa pozytywnie na jego zdrowie i komfort. Dziecięce pościele często się brudzą, wymagają zatem częstszego prania.

Pościele do dziecięcego łóżeczka w Ewox można prać w pralce w temperaturze 40-60 stopni, w środkach piorących przeznaczonych do prania kolorów. Dzięki zapewnieniu dziecku higienicznego środowiska snu dbasz o jego zdrowie.

 

Bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych kwestii jest, aby pościel wykonana była z naturalnych materiałów, co pozwala na  odpowiednią cyrkulację powietrza i pochłanianie wilgoci.

Na Ewox.pl znajdziesz pościel do dziecięcego łóżeczka wykonaną w stu procentach z bawełny.
To materiał idealny, by zapewnić dziecku optymalną temperaturę przez całą noc.

Aby mieć pewność, że dziecko śpi zdrowo, warto sprawdzić, czy kołdra posiada odpowiednie certyfikaty. Każda nasza kołdra wykonana jest z testowanych materiałów, posiadających świadectwo jakości i bezpieczeństwa ÖKO - TEX. Wszystko po to, by zapewnić Twojemu dziecko bezpieczny sen.

 

Trwałość

Kolejnym z istotnych cech, jakie powinna posiadać pościel do dziecięcego łóżeczka jest trwałość. Pościel taka musi być wystarczająco trwała, by pozwalało to na jej regularne pranie i utrzymanie w czystości.

Zapewniamy długotrwałe użytkowanie naszych pościeli, dzięki obszyciu poszewki zapinanej na taśmę suwakową możnymi szwami.

 

Wygląd

Nie zapominajmy o wyglądzie, który w przypadku pościeli dla dziecka jest bardzo ważny. Dostępne w naszym sklepie pościele są w przyjemnych dla oka wzorach i kolorach, dzięki czemu pokój dziecka nabierze indywidualnego i przyjemnego charakteru. Duży wybór wzorów pozwoli na dostosowanie jej do własnych upodobań i preferowanego stylu. W takiej pościeli dziecko z pewnością będzie miało kolorowe sny. Zastanów się jakie motywy uszczęśliwiłyby maluszka.

Cena

Nasza pościel jest dowodem na to, że piękno, bezpieczeństwo i higiena pościeli mogą iść w parze z dobrą ceną. Jesteś w stanie zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i zdrowy sen, jednocześnie nie przepłacając. Kiedy przeanalizujesz wszelkie walory naszych produktów dojdziesz do wniosku, że dobra pościel wcale nie musi być droga!