Tkaniny w Ewox

Tkaniny w Ewox

Doskonała konstrukcja produktów EWOX idzie w parze z najwyższą jakością materiałów. EWOX stosuje wysokogatunkową bawełnę, pozwalającą skórze  swobodnie oddychać i zapewniającą właściwą termoregulację. 100% bawełna gwarantuje wyjątkową miękkość i delikatność dla wrażliwej skóry dziecka. Minimalizując ryzyko alergii i podrażnień, zapobiega także utracie ciepła, nie powodując przegrzewania organizmu. Stosujemy odpowiednio dobrane do tkanin ściegi, które podnoszą jakość użytkową wyrobu. Dzięki staranności w krojeniu produkty  EWOX zachowują kształt nawet po wielu praniach.

EWOX  przykłada ogromną wagę do zdrowia i bezpieczeństwa. Dlatego do produkcji pościeli i akcesoriów dla dzieci używamy wyłącznie surowców doskonałej jakości. Wszystkie produkty EWOX są wolne od alergizujących  barwników. Tkaniny użyte podczas produkcji  spełniają najwyższe normy i posiadają stosowne certyfikaty. EWOX to piękno ukryte w szczegółach.

Dlatego EWOX tak bardzo dba o każdy szczegół i staranne wykończenie najdrobniejszych elementów. EWOX pracuje nad niepowtarzalnymi kolekcjami łączącymi pościele z innymi produktami  tematem grafik, kolorystyką i fakturą tkanin. Produkty EWOX  łączą wszystkie grupy wiekowe. EWOXowe pościele, koce posiadają także wzory i modele dedykowane dorosłym.

EWOX to wygoda i styl powstały dzięki ogromnemu zaangażowaniu i miłości do dzieci. Ewox to pasja tworzenia  produktów tych  najprostszych i najważniejszych. EWOX handmade with LOVE.