Sklep stacjonarny Ewox

Sklep stacjonarny Ewox

Ewox to firma oferująca najwyższej jakości produkty z kategorii bielizny pościelowej i nie tylko. Naszą misją jest oferowanie rozwiązań odpowiadających na szczególne potrzeby najmłodszych. Dzieci są dla nas najważniejsze, dlatego tkaniny, które można znaleźć w naszym sklepie spełniają najbardziej wyśrubowane standardy. 

Skupiamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych przez nas materiałów. Wysokiej klasy bawełna, z której wykonane są produkty oferowane przez Ewox, zapewnia ich najwyższą jakość. Wszystko to, aby dać najmłodszym to, co najlepsze. 

Sprawdź naszą ofertę - zapraszamy pod adres: ul. Janiny Bartkiewiczówny 89, 87-100 Toruń. Oferujemy również możliwość składania zamówień online, z odbiorem osobistym na miejscu. 

Znajdziesz u nas duży wybór produktów, z możliwością własnego łączenia wzorów i kolorów tkanin. Posiadamy obszerne stany magazynowe - dzięki nim kupisz towar bez oczekiwania, od ręki. Szeroka paleta wzorów pozwoli Ci wybrać produkty idealnie dobrane do Twoich potrzeb. 

Zapewniamy rozległy wachlarz rozmiarów pościeli: od 90x120 do 200x220. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb, dlatego wychodzimy naszym klientom naprzeciw. W przypadku niestandardowych wymiarów istnieje możliwość dopasowania produktów do indywidualnych wymogów. Jeśli jest taka potrzeba - szyjemy również z powierzonego materiału. 

Chcemy, aby produkty z naszej firmy cieszyły podczas codziennego użytkowania. Stawiamy zatem na praktyczne rozwiązania, które są szczególnie ważne w przypadku produktów skierowanych do dzieci. Wybieramy tkaniny, które nie farbują. Skupiamy także szczególną uwagę na dostosowywanie się do wyjątkowych potrzeb najmłodszych. Oferujemy m.in. śpiwory wyposażone w zamki oraz dodatkowe napy. 

Najwyższym priorytetem Ewox jest zadowolenie dzieci - nad czym pracujemy nieprzerwanie od ponad 20 lat. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co możemy zrobić dla Twojego maluszka. Oferujemy fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu i miłości do najmłodszych i nieco starszych klientów.