TERMOFOR Z PESTEK WIŚNI

Nowy produkt

Termoforek z pestek wiśni na kolkę niemowlęcą z poszewką.

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Termoforek z pestek wiśni pomaga w zwalczaniu dolegliwości kolki niemowlęcej. Termoforek ma zdejmowaną , bawełnianą poszewkę dzięki której  dłużej zachowuje czystość. Wypełnienie stanowią specjalnie wyselekcjonowane , oczyszczone bez użycia chemikaliów oraz osuszone do momentu odpowiedniej wilgotności pestki wiśni. Produkt w 100 % ekologiczny do produkcji naszych termoforków została użyta 100 % bawełniana tkanina.

Termofor ma zastosowanie jako ciepły lub zimny okład.

Ciepły okład : kolka niemowlęca, bóle brzucha, menstruacyjne, mięśni, stawów, zatok itp.

Zimny okład : stłuczenia, siniaki, zwichnięcia, migrena, ukąszenia owadów itp.

Proponowane Państwu termoforki mają średnicę około 15 cm i są naszej produkcji , rozmieszczenie wzoru może się różnic od prezentowanego.

OGRZANIE - podgrzać termoforek w kuchence mikrofalowej ( 650 watt przez 1,5 minuty ) lub w piekarniku ( 150 stopni około 10 minut ) , można ogrzać termoforek kładąc go na kaloryferze.

SCHŁODZENIE - należy włożyć do woreczka foliowego i umieścić w zamrażarce na około 1 godzinę lub tak zabezpieczony schłodzić w lodówce.

UWAGA - zawsze przed użyciem po podgrzaniu lub schłodzeniu termoforka , sprawdzić jego temperaturę by uniknąć poparzenia lub doznania szoku. Zaleca sie stosowanie termoforka z pestek wiśni przez pieluszkę.

Po zakupie prosimy o niezwłoczne podanie wybranego wzoru.

14 innych produktów w tej samej kategorii: