WKŁAD DO WÓZKA ŁAPACZE SNÓW - MINKY POMARAŃCZ Zobacz większe

WKŁAD DO WÓZKA ŁAPACZE SNÓW - MINKY POMARAŃCZ

11683

Nowy produkt

Kompletny wkład do wózka : wkład, motylek , pałąk , pasy. Wzór łapacze snów - minky pomarańcz.

Więcej szczegółów

89,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 WKŁADKA z jednej strony wykonana została z najwyższej jakości bawełny, z drugiej strony niebywale delikatnego i puszystego pluszu minky. We wkładkę wszyliśmy antyalergiczną, lekką i puszystą włókninę silikonową o grubości ok. 1,5cm.

 Dla podniesienia walorów użytkowania, jako nieliczni, wypełnienie w naszych wkładkach wszywamy na obwodzie do tkanin zewnętrznych i stebnujemy ozdobnie. Taki sposób szycia nie pozwala włókninie przemieszczać się podczas intensywnego użytkowania i nawet po wielu praniach wkładka nie odkształca się.

 Wkładka pasuje do większości spacerówek. Posiada 4 otwory na pasy bezpieczeństwa w tym  otwory na 5-punktowe pasy. Dodatkowo wkładka posiada szlufkę oraz 2 otwory do mocowania poduszki motylka. Wkładka mocowana do wózka za pomocą troczków.
Wymiary: 43x85cm (+/- 2cm)

 PODUSZKA MOTYLEK ? poduszka antywstrząsowa została specjalnie wyprofilowana aby chronić główkę dziecka przed wstrząsami podczas spacerów wózkiem jak i rozmaitych podróży: samochodem, samolotem,  bądź w foteliku rowerowym.
Poduszeczka idealnie dopasowuje się do główki dziecka dlatego ma zastosowanie już od pierwszych dni naszego maleństwa.  Motylek z jednej strony wykonany jest z najwyższej jakości bawełny, z drugiej zaś strony z mięciutkiego, przyjemnego w dotyku pluszu minky. W środku znajduje się antyalergiczny, sprężysty puch silikonowy. Poduszeczka mocowana jest do wkładki za pomocą dołączonej do kompletu szlufki.
Wymiary poduszki: 22cm x 40cm ( +/- 2cm)

 OCHRANIACZE NA PASY
Wykonane zostały z wysokiej jakości 100% bawełny oraz mięciutkiego  pluszu minky. Ochraniacze są dwustronne, zapinane na rzepy. Wypełnione antyalergiczną włókniną silikonową. Doskonale chronią delikatną skórę dziecka przed sztywnymi a często też ostro zakończonymi pasami bezpieczeństwa.
Osłonki są uniwersalne - pasują do każdego rodzaju wózka, fotelika samochodowego czy rowerowego. Komplet stanowią 2szt. osłonek.
Wymiary nakładek: 15x20cm

 OCHRANIACZ NA PAŁĄK
Z jednej strony wykonany został z wysokiej jakości bawełny, z drugiej strony mięciutkiego, przyjemnego w dotyku pluszu minky. Dla podniesienia walorów estetycznych ochraniacz na pałąk wypełniony został antyalergiczną, puszystą włókniną silikonową. Kolorowe tasiemki zapewne zainteresują każde dziecko.  Ochraniacz mocowany za pomocą rzepa.

Wymiar paląka 20 x 40 cm

Jako jedyni w Polsce w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci wprowadziliśmy przyszytą przez środek ochraniacza na pałąk taśmę odblaskową, dzięki której prowadzony przez nas wózek będzie widoczny.

 Produkty EWOX to autorskie wzory nie stanowiące produkcji przemysłowej.

Do szycia używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości tkanin posiadających niezbędne certyfikaty. Staranność wykonania, krótkie serie i niepowtarzalność to nasza myśl przewodnia.

Wszystkie  produkty firmy EWOX zostały uszyte w naszej pracowni.

Sposób użytkowania:
-prać w 30st C
-wirowanie max. 800obrotów/min
-nie suszyć w suszarce bębnowej
-nie prasować po stronie minky !!!

Produkt wysyłamy w ciągu 48H!

15 innych produktów w tej samej kategorii: